Sündmus- ehk üritusturundus: sündmused, peod ja lavastused

Head suhted ja üksteisemõistmine on edu eelduseks. Sündmusi korraldades teeme endale selgeks teie soovid ja eesmärgid ning mõtleme igal sammul nii peo tellija kui ka kliendi ootustele. Selline lähenemine on aidanud meeldejäävaks muuta ja eriliseks luua meie klientide jaoks olulised hetked. Teeme tihedat koostööd eriliste ja põnevate artistidega (flygrossing, Klaveriloomad, pika-keele-pill ja Jaan Roose jne)

Oleme üle 20 aasta loonud etendusi, korraldanud festivale ja kliendiüritusi, ettevõtete pidusid, seminare, konverentse ja messe. Oleme korraldanud Jääfestivali ja muusikafestivale, Äripäevi ja vabaajamesse, viinud kogu Läänemaa suure väljapanekuga Tallinna ja Tartusse ning Pärnumaa Helsingi Mardilaadale, korraldanud Tervise Paradiisi avamise, läbi viinud ning lavastanud suuretendused Gladiaator ja Carmina Burana ning korraldanud arvukalt kliendiüritusi. Populaarsed on ka Turundustugi korraldatavad huvitegevusmessid: Suvetegevuste mess, huvitegevuste mess Huvikas, Seenioride vabaajamess.

Festival
Mess
Avamine
Kliendiüritus
Tootetutvustus
Juubeliüritus
Etenduste ja sündmuste lavastamine
Firma- ja erapidude korraldamine
Originaalmuusika loomine

Võtke meiega ühendust tel +372 5660 5860, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja leiame teile sobivaimad lahendused!

Hiljutised põnevamad tööd:

3d kujundused Birger OÜ-le:

3d mudelite disain

 

Pärnu huvitegevuste koondamine veebi https://turundustugi.ee/huvikas ja reklaamikampaania huvitegevuste leidmiseks. Videod huvitegevuse olulisuse tutvustamiseks näitleja Priit Loogi, teadlase Mart Noorma, jetisportlase Jasmiin Üprausi ja youtuber Karl Gustav Kurniga:

 

Õu disaini- ja veinikohviku logo, tekstid, veebileht

 

Kauni Kudumid brändi uuendamine, sihtgruppide määratlemine, turundusstrateegia, 2020/2021 turundusplaan, veebilehtede korrastamine ja optimeerimine, PR ja reklaamikampaania "Villa Vägi"

 

Raamatu "Tööstuspärand turismis Eestis ja Lätis" koostamine, kujundamine, illustreerimine ja väljaandmine neljas keeles (EST, LAT, RUS, ENG). Logo, kujundusmallide ning kaardi koostmine

 

 

 

Barbecook reklaamikampaania teles, raadios, veebis ja trükiväjaannetes

 

PRO Tehno ja ABC Tehno veeb ja broneerimissüsteem

Klaasi graveerimise töötuba Legendide Majas Haapsalus

Kiideva mõisa taastamine ja ekspositsiooni loomine

Huvitegevusmesside korraldamine

Viiking Spa juubelilogo ja multifilmi loomine

Kinnisvaraekspert Pärnu uute ruumide avamispeo korraldamine

Tammiste Personalibüroo juubelikonverentsi korraldamine

HNRK ajalehtede välja andmine

HNRK sisekujundusprojekt

ARRAS CF 15 juubeliraamat

 

 

Pärnu Haigla juubeliraamat

Laulupeo märgi tootmine

Legendide Maja kujundus ja veeb

Haapsalu ühisturunduskampaania "Haapsalus on hea"

Rae valla virtuaaltuur