seenioride mess

Tule seenioride messile!

2024. aasta messi teema on ISE ILU TEGIJA

Ootame lisaks tavapärasele messiprogrammile oma kaunist loomingut näitama ja müüma 60+ käsitöölisi ja kunstnikke, vanaemasid, rahvariidemeistreid, näputööharrastajaid ja kunsti- ning käsitööseltse.

Seenioride mess aitab leida väärikale eale sobivaid tegevusi ja uusi tuttavaid! Pane selga liikumist võimaldavad vabaajariided ja saa osa terviseharjutustest, tantsust, käsitöötubadest ning muudest vahvatest tegevustest.

Mess on külastajatele tasuta ja oodatud on 60+ prouad ja härrad. Kutsume peresid ja noori oma eakaid esivanemaid kaasa võtma ja messile tooma!

Mess on pühapäeval, 10. märtsil 2024 kell 12-16 Pärnu Kaubamajakas.

Mess koondab Pärnu käidavamasse paika eripalgelised väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste pakkujad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Mess annab hea ülevaate seenioridele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab taastus- ja heaoluvõimalustega, haridusvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Messilaval rullub lahti värvikas programm. Messi aitab traditsiooniliselt tüürida armastatud Reet Linna.

Vaata pilte möödunud messidest

seenioride mess

Kutsume seenioride kollektiive messi programmi esinema!

Seenioride vabaajamessi muudab kirevaks ja rõõmsaks messilaval lahti rulluv kultuuriprogramm. 

Seeniorid on aktiivsed ringides osalejad ja mess on just see koht, kus oma esinemisega proovides käimist kroonida ning kuulajaid-vaatajaid rõõmustada. Kui teate kedagi, kes võiks messilaval üles astuda, või osalete ise mõnes toredas kollektiivis, palun andke sellest kindlasti teada!

Esinemissoovist palume teada anda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 56605860

Kutsume seeniore osalema kunsti ja käsitöö näitus-müügile!

Näitusel või näitusmüügil osalemise soovist palume teada anda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 56605860. Osalemine on tasuta. Osalemise kinnitab meie poolt saadetav vastuskiri, kui te ei ole mingil põhjusel vastust saanud, palun võtke meiega ühendust. Ka e-kirjad võivad rändama minna ning mitte kohale jõuda!

Kutsume messile oma teenuseid ja tooteid tutvustama 60+ eale sobivate tegevuste ja teenuste pakkujaid!

Ootame messile kõiki, kes pakuvad seenioridele tegevust, teenuseid, vajalikku infot või sobivaid tooteid. Aegade jooksul on messil jagatud kontakte kultuurikollektiividega liitumiseks, eakate keskuste tegevusest osa saamiseks, infot sotsiaaltoetuste kohta, tervise turgutamise võimalustest, müüdud kvaliteetseid tervisetooteid, näidatud ja müüdud käsitööd ning kunsti jne. Kõige olulisem on aga alati see, et seeniorid leiaksid endale sobivad tegevused, saaksid häid nõuandeid ja tunneksid end terve ja rõõmsana.

Lisainfo: Piret Hallik-Sass, 5660 5860, piret[@]turundustugi.ee

Messi korraldajad:
MTÜ Eesti Huvialaagentuur, MTÜ Galerii ja Tegevuskeskus Cental
Piret Hallik-Sass, tel +372 5660 5860, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RegistreeriSeenioridemess2024Convert Forms

Registreerimine:

Registreeri end messile eksponendiks, et tutvustada oma klubi, ühingut või teenust, osaleda programmis või müüa oma kaupa. Registreerimise kinnitab meie poolt saadetav kinnituskiri, kui oleme teie registreerimisvormi kätte saanud. Kui teil tekib takistusi registreerimisvormi täitmisel, palume info saata meilitsi piret@turundustugi.ee aadressile.

Kontaktisik


Osaleja andmed, mis avaldame osaleja tutvustusena seenioride messi veebis ja FB lehel:


Tutvustav tekst, mille avaldame teie tutvustusena suvetegevuste messi veebis ja FB lehel:

Tutvustava teksti juurde pildid palume saata piret(@)turundustugi.ee meiliaadressile


Info messi plaani koostamiseks: eksponendi poolt kaasa võetava inventari ja reklaammaterjalide kirjeldus, vajatava pinna suurus, asukohaeelistus, elektrivajadus jmt


Inventari saab vajadusel tellida tasu eest. Tellimus jõustub alles peale tellimust kinnitava e-kirja saamist:


Andmed arve tegemiseks:

Toetajad

 

 

 Suvetegevuste mess 2023 toetaja Kadarbiku

 

 

 

Suvetegevuste mess 2023 toetaja Farmi

 

Eurost auto suvetegevuste mess 2023

 

 Suvetegevuste mess 2023 toetaja Euronics

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu