Disainer Piret Hallik-Sass sisekujundused, majajuhid ja sildid, mööbel

Ruumikujunduste puhul soovin parandada ruumide proportsioone värvi, liigenduse ja eri materjalide kasutamisega ning luua soe ja inimlik keskkond. Seetõttu armastan kasutada ka loodussõbralikke materjale (lubivärv ja -krohv, savi- ja paberkrohv, tekstiil ja eri moel töödeldud puit). Armastan freesitud vineeri ja liimpuitu.

HNRK õdede puhkeruumid kolmel korrusel 

Ruumikujunduse suureks väljakutseks oli kõrgetele ja kitsastele koridorilaadsetele ruumidele parema proportsiooni ja hubasuse andmine ning väikestesse ruumidesse mitme inimese koosolekute läbiviimise võimaluse mahutamine. Niisamuti sügavate aknaorvade kasutusele võtmine istumis- ja raamatulugemisnurgana, ilusa promenaadivaate avamine ning ruumipuudusel ühe seina muutmine valge tahvlina kasutatavaks pinnaks.

 

 

 

Haapsalu salli piibelehe mustri motiiviga riiulid

Riiulite stiliseeritud piibelehemotiiv jäljendab Haapsalu salli kergust. Riiulid said disainitud ehete riiulitena Haapsalu kesklinna galeriisse ehete ja suveniiride eksponeerimiseks.

 

HNRK majajuht ja sildid

HNRK majajuht ja sildid on ettevõtte värvides seinast puksidega eenduvad läbipaistvad PVC plaadid, millel saab andmeid vahetada inimeste ja kabinettide muutudes. Viidasüsteem kasutab HNRK logo elemente.

 

HNRK arstikabinettide korrus kergesti muudetava ruumistruktuuriga

Kilevitraažidega klaasseinad aitavad vajadusel muuta ruumistruktuuri remonttöid tegemata ning väikeste arstikabinettide asemel luua suurema kabineti või koosolekuruumi.

 

Kadri-Liina Vahula günekoloogiakabinett Pärnus ajaloolises majas

Ajaloolises majas asuvad ruumid said endile kenad karniisidega peegellaed. Veetorud ja muud ruumis asetsevad kommunikatsioonid varjusid poolsambalaadse katte alla. Õmblesime ruumide jaoks ise ka rooma kardinad:

Peegellagi, karniis ja spetsiaalselt nende ruumide jaoks disainitud puiduitsiline nagi:

Ruume ilmestavad teemaga seonduvad meie tehtud ja lõuendile prinditud fotod:

Natukene vana aja hõngu, pehmust ja naiselikkust peitub ka valamu aluses pontšakas väikses valges kummutis. Meie eesmärgiks oli sooja ja hubase interjööri loomine:

Arsti töölaua taga peetava vestluse ja läbivaatusruumi eraldamiseks disainisime vineerist pitsilise sirmi:

Luutiheduse mõõtmise kogukas aparaat leidis endale koha liigendatud seinaorvadega toas. Seinaorvad said kasutusele võetud riiulitena ja riiulite varjamiseks disainisime ja tootsime kogu seina ulatuses vineerist lükanduksed:

Nii sirmidel kui ka vineerist lükandustel kasutasime mustri loomiseks motiivi Kadri-Liina Vahula arstikabineti logost. Tekkinud lillemotiiv ja puidu soe loomus loovad samuti rõõmsama ja soojema keskkonna. Puidu töötlemisel kasutasime OSMO 3040 õlivaha, mis annab veekindla ja hästi hooldatava pinna.

Personali üleriiete kapp, kööginurk, sööginurk, külmik ja köögivalamu said tagavaraväljapääsu juurde seni kasutult seisvasse koridorinurka mahutatud. Ka siin said taastatud peegellaed, mis väikses ruumis mõjuvad võlvidena.

 

Legendide Maja Haapsalus

Haapsalule tüüpiline puidupitsiline maja sai endale ajastuhõngulise sisekujunduse. Ülemise korruse teema on Haapsalu õitseaeg tsaariperekonna armastatud kuurordina 20. sajandi alguses. Alumise korruse kujundus lähtub romantilisest Valge Daami legendist.

Magamistoa seina ilmestab pilt Haapsalu promenaadilt 1932. aastast:

Eri kõrgusel asuvaid laeosasid seob isevalmistatud valgusti:

Söögitoa seina ilmestab 1900. aastal Haapsalus asutatud esimene eestlaste sõude- ja jahtklubi pilt:

Romantiline Valge Daami teemaline 1. korrus:

Voodinurk ja välissein on viimistletud gobeläänkangaga:

Soojamüür ja ahju äärsed seinad on viimistletud savikorhviga:

Alumise korruse magamistoas on palksein puhastatud ja lahti jäetud - pigem selleks, et esialgu jälgida palkide olukorda. Palkseina muudab õrnemaks selle peal olev pitskangas:

Maja jaoks said spetsiaalselt disainitud ka uued uksed:

Maja teeb pitsilisemaks vertikaallaudise siksak-äär ja augurida:

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu