Osalejad

Karateklubi ZEN

Telefon: +372 5625 2118
E-post: teet@zenkarate.ee
Veebileht: www.zenkarate.ee

Karateklubi Zen esitleb karated kui traditsioonilist Jaapani võitluskunsti, mis sobib kõikidele huvilistele alates 6. eluaastast. Professionaalsete, rahvusvaheliselt tunnustatud instruktorite õpetused.Treeninglaagrid, seminarid ja võistlused.

Kooli Tänava Koolituskeskus

Telefon: +372 5835 8965
E-post: koolitnkeskus@gmail.com
Veebileht: sites.google.com/site/koolikeskus/

Tegevust alustav koolituskeskus, mis pakub nii huvitegevust lastele ja noortele kui ka koolitusi täiskasvanutele. Käesoleval aastal saab õppida inglise, hispaania ja vene keelt, tegelda Qi gong'iga, omandada arvutikasutamisoskusi, õppida soololaulu, klaverit ning algtasemel kitarrimängu.

Pernova Hariduskeskus

Telefon: +372 5345 5319
E-post: info@pernova.ee
Veebileht: www.pernova.ee

Pernova Hariduskeskus on huvikool Pärnus. Õppetöö toimub kolmes õppehoones: Pernova Loodusmajas, Pernova Tehnikamajas ja Pernova Motomajas. Endale sobiva huviringi leiavad igas vanuses lapsed.

Pärnu Keskraamatukogu

Telefon: +372 445 5707
E-post: pkr@pkr.ee
Veebileht: www.pkr.ee

Pärnu Keskraamatukogu pakub lastele erinevaid vabaaja veetmise võimalusi, alates raamatute laenutamisest kuni töötubadeni. Raamatukogu lasteosakonnas toimuvad regulaarselt meisterdamistunnid "Karukäpaklubis", väikesed mürakaraud käivad Mürakarukoolis, jutte ja lugusid kuulata ning seda hiljem paberile joonistada saab Karude Jututoas, kes end lugemises pisut ebakindlalt tunneb, saab ette lugeda lugemiskoertele jne. Raamatukogus saab mängida ja koju laenata lauamänge ja lihtsalt mõnusalt aega veeta.

JJ-Street Tantsukool

Telefon: +372 5331 0547
E-post: katriin@jjstreet.ee
Veebileht: www.jjstreet.ee

JJ-Street Tantsukool on Eesti esimene ja suurim tänavatantsukool, mis tegutseb üle kogu Eesti. Tantsukool on tunnustatud Tallinna linna poolt üheks parimaks erahuvialakooliks, mis on alati suutnud kõiki oma õpilasi üllatada innovaatiliste ideedega.
JJ-Street eesmärkideks on kultuuri edasi andmine uutele liikmetele, oskuste arendamine ja uute teadmiste loomine. JJ-Street tantsukool on mõeldud ja avatud kõigile, kes soovivad saada uusi kogemusi ja õppida midagi originaalset.

Hüppa mängumaa, Liikluslinnak

Telefon: +372 527 8011
E-post: katrin@hyppa.ee
Veebileht: www.hyppa.ee, www.liikluslinnak.ee

Hüppa mängumaal kesklinnas aadressil Suur-Jõe 13 on ainulaadne diskotuledes ufosaal põrkeautodega ja palju põnevaid mänge ning atraktsioone. Mängumaa on avatud mängimiseks ja pidudeks iga päev ning mõeldud lastele vanuses 2-16 aastat. Sobib pidudeks ka täiskasvanutele! Klassidele ja rühmadele eripakkumised.

Pärnu Liikluslinnak on loodud lastele liikluse õppimiseks mängulises ja tõetruus keskkonnas. Liikluslinnakus saab lõbusasti elektriautode ja ATV-dega sõita, liiklust õppida ning väga toredaid pidusid pidada. Liikluslinnakus on kõik nagu päris liikluses: teed, ristmikud, liiklusmärgid, valgusfoorid, pesula ja tankla. Klassidele ja koolidele õppekäigud ja eripakkumised.

Pärnumaa Rajaleidja keskus

Telefon: +372 5886 0710
E-post: parnumaa@rajaleidja.ee
Veebileht: www.rajaleidja.ee

Rajaleidja võrgustik pakub tasuta karjääri- ja õppenõustamisteenuseid kuni 26-aastastele noortele ning on partneriks õpetajatele ja lapsevanematele.

Karateklubi Corpore

Telefon: +372 5635 9399
E-post: heino.noel@gmail.com, margit.kaur@gmail.com
Veebileht: www.corporekarate.eu

Karateklubisse Corpore oodatakse uusi õpilasi alates kuuendast eluaastat. Õpetame ka täiskasvanud.

Eesti-sisene õpilasvahetus

Telefon: +372 5303 1789
E-post: vvvopilasvahetus@gmail.com
Veebileht: www.vvvopilasvahetus.ee

VeniVidiVici Õpilasvahetus korraldab 7.-12.klasside õpilastele Eesti-siseseid õpilasvahetusi. Saa julgust, leia uusi sõpru, tutvu Eesti erinevate paikadega, astu mugavustsoonist välja! Liitunud on ka mitmeid Pärnumaa koole! Tule ja otsi meid üles!

Pärnu Väikelastekool

Telefon: +372 522 4680
E-post: vaikelastekool@gmail.com
Veebileht: www.vaikelastekool.ee

PÄRNU VÄIKELASTEKOOL on huvikool, kus mõjutatakse laste arengut tunnetustegevuse arendamise, väärtuskasvatuse, suhtlemis- ja kombeõpetuse ning eesti keele ja matemaatika õppimise eelduste kujundamise kaudu.
Õpetamisel on väga oluline mängulisus, süsteemsus (millal ja mida õpetada) ning metoodika (kuidas õpetada).
Eesmärk: toetada 5-7aastasi lapsi parema koolivalmiduse taseme saavutamisel. Laps osaleb õppetöös kahe õppeaasta vältel, ühel päeval nädalas.
Soovime, et laps alustaks kooliteed positiivse enesehinnanguga ja saaks hästi hakkama.
2017/2018.a täitub väikelastekoolil viies tegevusaasta. Tunneme siirast rõõmu laste säravatest silmadest ja lastevanemate toetavast hoiakust.
Ootame huvilisi!

Janne Ristimetsa Tantsustuudio

Telefon: +372 514 8754
E-post: info@jannetantsustuudio.ee
Veebileht: www.jannetantsustuudio.ee

Janne Ristimetsa Tantsustuudio on septembris alustamas oma kolmandat õppeaastat! Stuudios saab tegeleda laste- ja noorte loovtantsuga, kaasaegse tantsuga lastele, noortele ja täiskasvanutele, akrobaatikaga, joogaga nii lastele kui täiskasvanutele.

Pärnu Tütarlastekoor ELISE

Telefon: +372 5657 7605
E-post: kaitoe.ellermaa@gmail.com
Veebileht: tutarlastekoorelise.wordpress.com

Tütarlastekoor Elise on järjepidevalt tegutsenud Pärnus juba 27 aastat. Kooris laulavad 10-18 aastased tütarlapsed Pärnust ja Pärnumaalt. Koori asutaja ja dirigent on Kai-Tõe Ellermaa.
Uute lauljate vastuvõtt koori toimub sel aastal kolmapäeval, 13.septembril kell 16-17.30 Eliisabeti kirikus, kus toimuvad ka Elise proovid. Katsetele tulles valmista ette üks laul. Vajalikud on musikaalsus, viisipidamine ja töötahe. 1-ne kooriproov 13.sept. kell 17.30-18.30.
Algaval 28.hooajal ootab oktoobrikuus koori ees kontsertreis Kanadasse, Torontosse ja Montreali ning 2018.a. juulis kontsertreis Saksamaale. Igal aastal võtab Elise ette vähemalt ühe pikema laulureisi. Ootame liituma meie rõõmsameelse ja sõbraliku kollektiiviga!

Spordiklubi MMAces

Telefon: +372 5851 8044
E-post: info@mmaces.ee
Veebileht: www.mmaces.ee

Spordiklubi MMAces eesmärk on pakkuda kvaliteetset MMA treeningkogemust, mis on kohandatud vastavalt treenitavate tasemele. MMA on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala ? poksi, maadluse, judo ? ja teised kahevõitlusalad.
Meie poolt pakutavad treeningud: MMA- ja püstivõitluse baaskursused, MMA-ja püstivõitluse põhigrupid, MMA Zero-Contact ja laste treeningud 7-12.aastastele lastele.

Pärnu pääste noortering

Telefon: +372 5827 9009
E-post: antti.laats@gmail.com

Pärnu päästekomandos toimuvas huviringis saavad noored oma käega katsuda sügavuti erinevaid päästeautosid, katsetada päästevarustust ja kõike muud päästmisega seonduvat.

Kiikuv Paat

Telefon: +372 5567 6144

Musalabor

Telefon: +372 520 2498
E-post: indrek.oselein@gmail.com
Veebileht: musalabor.weebly.com

MUSALABOR on kaasaegne muusikaõppekeskkond, kus saab õpppida MIDI arranžeerimist ja audio salvestamist, praktilist harmooniat ja seadete kujundamist klaveril, helidisaini ja helindust, heliloomingut ja improvisatsiooni, digitaalset noodikirja ja bändikoolis bänditegemist ja salvestamist.

Pärnu Kunstikool

Pärnu kunstikoolis leiab tegevust igaüks, kes soovib enda rõõmuks tegeleda erinevate kunstitehnikatega kui ka see, kes vajab tuge edasisteks õpinguteks professionaalse kunsti aladel. Oodatud on lapsed, noored ja ka täiskasvanud

Matemaatikakool Cultor

Telefon: +372 5563 4526
E-post: cultor9@gmail.com

Oleme tegutsenud alates 1994. aastast. Äratame huvi reaalainete vastu. Eesmärgiks on vähendada kooli poolelijätmist, parandada õppekvaliteeti, tõsta õpilaste enesehinnangut ja töötada eraldi andekate õpilastega.Kooli missiooniks on ergutada iseseisvust, arendada mõtlemist, juhtimisoskust ja meeskonnatööd. Õpime matemaatikat Vanalinna Põhikoolis alates 7nda klassi õpilastega kuni 12nda klassini alates 12. septembrist 2017

Jana Trink Erakool

Telefon: +372 443 1006, +372 5626 4884
E-post: info@janatrinkerakool.ee
Veebileht: www.janatrinkerakool.ee

Muusikaga võib tegeleda kogu elu. Uude koolimajja, J.V. Jannseni 7a, ootame laulustuudiosse mudilasi alates kolmandast eluaastast, koolilapsi ja täiskasvanuid. Õpetame ansambli- ja soololaulu. Toimuvad kontserdid ja suveakadeemia laagrid.
Õppida saab erinevaid pille: kitarr, basskitarr, klaver, löökpillid ja akordion.
Keelehuvilistel on võimalus õppida erinevaid keeli: inglise, saksa, soome, rootsi, norra, hispaania, itaalia, prantsuse, vene ja eesti keel võõrkeelena. Kursused väikelastele, kooliõpilastele ja täiskasvanutele. Lisaks suvine keeleõpe.

Pärnu Kardikeskus

Telefon: +372 505 0433
E-post: pkk.kardikeskus@mail.ee
Veebileht: www.kardikeskus.com

Pärnu Kardikeskuse aastaringselt avatud siserajal on 8 võimsat hobikarti. Rada on avatud üksiksõitudeks ja saab korraldada ka mitmesuguseid üritusi. Lisaks privaatsele peoruumile on meil suur saun ja viime läbi karditrenni.

Black and Brownie Tantsukool

Telefon: +372 5804 7714
E-post: info@blackbrownie.ee
Veebileht: www.blackbrownie.ee

Black and Brownie Tantsukool on kuuendat aastat Pärnus tegutsev tantsustuudio.
Meie tantsukooli eesmärk pole pelgalt õpetada noori tantsima, vaid anda edasi ka hip-hop kultuuri põhimõtteid, väärtuseid ning arendada noorte loovust, eneseväljendus- ja esinemisoskust. Põhirõhk on vabadusel ja freestyle-oskusel. Meie stuudios saad õppida järgmisi tantsustiile: la style, streetshow, breaking, locking, popping, kaasaegne tants, show dance, show disco, jackson beat ja urban contemporary.
Oleme loovstuudio ning jäädvustame tantsu nii videode kui fotodena.
Aastate jooksul loome videosid nii meie stuudio õpetajate kui õpilastega ning kajastame oma tegevusi pea igapäevaselt sotsiaalmeedia vahendusel.
Kooli juhivad aktiivsed noored, kes soovivad teiste ellu lisaväärtust luua.

Pärnu Vanalinna koolituskeskus

Telefon: +372 565 3927
E-post: vanalinnakoolituskeskus@gmail.com
Veebileht: www.vlkoolitus.ee

PÄRNU VANALINNA KOOLITUSKESKUS alustab oma 21.-st õppeaastat. Ootame endiselt õppima lapsi ja täiskasvanuid erinevas vanuses
2k.- 3 a. BEEBIKOOLI,
3-4 a. MÄNGUKOOLI (L)
5a.VÄIKEKOOLI (L)
kus astume koos toredate õpetajatega oma esimesi samme tähtede, numbrite maailma, saame osa isetegemise ja avastamise rõõmust läbi kunsti ja mängu.
6-7 a. EELKOOLIS.Rühmad E ja K; E; T; K või L. Õpime tähti ja lugemist, arvutamist ja inglise keelt.Kogume teadmisi, enesekindlust ja julgust koolis hakkama saamiseks.
KOOLILASTELE
Inglise k. T kl.15.45-16.30, Kitarr (R) Klaver (K või N) TÄISKASVANUTELE keeled: inglise, soome ja vene keel.
TÄISKASVANUTELE muusika:
KITARR, LAUL-huvilistel võimalust õppida ind. laulu või laulda ansamblis (ei eeldata eelnevaid muusikalisi oskusi ega nooditundmist)

Pärnu Spordikool

Telefon: +372 443 1143
E-post: spordi.kool@mail.ee
Veebileht: sk.parnu.ee

Pärnu Spordikooli ootab 2017/2018 õppeaastal uusi õpilasi:
Võrkpalliosakonda
Korvpalliosakonda
Lauatenniseosakonda
Ujumisosakonda
Kergejõustikuosakonda
Maleosakonda
Orienteerumisosakonda
Sõudmis-Aerutamisosakonda
Sulgpalliosakonda

Inna Sulg Esinemiskunsti Kool

Telefon: +372 509 4051
E-post: innasulg@marionkool.org
Veebileht: www.marionkool.org

ISEK jätkab uut hooaega liikumis- ja tantsutundidega täiskasvanutele ja pilliõppega igale vanusele! Juhendajad on Inna Sulg ja Olavi Kõrre.
Uusi liikmeid ootab Balkanimaade muusika- ja tantsude kollektiiv BALKAN HORO.
kogu vajalik teave on leitav ISEK kodulehel.

Noorte Tugila

Telefon: +372 5688 0188
E-post: tugila@vabaajakeskus.ee
Facebook: ParnumaaNoorteTugila

Pärnumaa Noorte Tugila all tegutevad 4 NOORTE TUGILAT, mis tegutsevad omakorda 4 noorte keskuse juures:
Are Avatud Noortekeskus - Pille Kuusik (Are Vallavalitsus)
Sauga Avatud Noorte - Helena Randlaht (Sauga Vallavalitsus)
Paikuse Avatud Noortekeskus - Angelika Sild ja Marika Valter (MTÜ Paikuse Avatud Noortekeskus)
Pärnu Noorte Vabaajakeskus - Anu Tammearu ja Annely Reile (MTÜ Pärnu Vabakooli Selts)

MTÜ YFU Eesti

Telefon: +372 5344 7890
E-post: annelyemma@yfu.ee
Veebileht: www.yfu.ee

YFU Eesti on Eestis kõige kauem tegutsenud organisatsioon, pakkudes rahvusvahelisi haridusprogramme. Läbi YFU on võimalik minna vahetusaastale ligi 40 erinevasse riiki ning hakata sissetulevatele õpilastele vahetuspereks!

Huvikool Shart

Telefon: +372 5669 5773
E-post: silvahk@hot.ee
Veebileht: www.sharthuvikool.edicy.co

Huvikool Shart pakub mitmekesist ja arendavat tegevust erinevas vanuses lastele ja noortele.
Mängukool "Loovus" 3,5-5a
Kooliks ettevalmistus 5-7a
Show-ja vabatants 6-14a
Lasteteater 7-11a
Teatristuudio 11-15a

Pärnu JK Vaprus

Telefon: +372 5669 7722
E-post: inf@vaprus.ee
Veebileht: www.vaprus.ee

Pärnu JK Vaprus kutsub poisse ja tüdrukuid jalgpallitreeningutele!
Pärnu JK Vaprus on Pärnumaa suurim spordiklubi, kus 13 koolitatud treeneri juhendamisel treenib 350 noort jalgpallurit.
Ootame juba töötavatasse ning septembris loodavatesse uutesse treeninggruppidesse lapsi sünniaastaga 2006 - 2012.
Treeningud toimuvad talvisel perioodil Ülejõe Põhikooli ja Tammsaare kooli võimlates. Suvisel perioodil Ülejõe Põhikooli staadionil ja Rannastaadioni harjutusväljakul. Treeningud on eakohalised ja lõbusad!
Liitu klubiga, sest siit leiad uusi toredaid sõpru, saad osa klubi poolt korraldatud lahedastest üritustest ning jalgpallialaseid oskuseid õpetavad Sulle motiveeritud ja haritud treenerid!
Kui soovite saada rohkem infot treeningute kohta, siis kirjutage meile aadressil info@vaprus.ee või telefoni teel 56697722.

Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts erahuvikool Orvokki

Telefon: +372 5561 6061
E-post: parnuingeri@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/parnuingeri

Erahuvikool Orvokki loodi Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi juurde, et hoida elus ingeri kultuuri ning võimaldada lastele ja noortele soome keele õpet.
2017-2018 õppeaastal ootame 3-18-aastastaseid lapsi ja noori õppima:
* soome keelt
* rahvuslikku käsitööd - erinevad rahvuslikud paelad, tikandid, dekoratsioonid jpm.
* rahvakultuuri ja pärimust - väikekandle- ja rahvakandle õpe, rahvalaulud, - mängud ja -tantsud.
Õppetöö meie koolis on lõimitud ja mänguline. Õpime lauldes, tantsides, musitseerides jne. Kasutame smarttahvlit ja muud tehnoloogiat.
Väikeses koolis on iga laps märgatud!

Eesti Tantsuspordi Akadeemia Danceline MTÜ

Telefon: +372 5625 0666
E-post: danceline.estonia@gmail.com
Facebook: Eesti Tantsuspordi Akadeemia Danceline MTÜ

Olga Kosmina juhitav tantsukool tegeleb nii laste- kui täiskasvanute võistlustantsutreeningutega kui ka seltskonnatantsuga.

Krõbevahvel

Telefon: +372 5326 4497
E-post: krobevahvel@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/krobevahvel

Pärnumaa oma maiustus! Krõbe meevahvel on hea tuju ja sooja südamega koduköögis küpsetatud vanakooli maius. Krõbe suutäis on iga vahvlisõbra lemmik!

Raeküla vanakooli keskus

Telefon: +372 5845 3331
E-post: info@raekylavanakool.ee
Veebileht: www.raekylavanakool.ee

Raeküla Vanakooli Keskus on kogukonnakeskus, kelle rolliks ühiskonnas on pakkuda nii haridus- ja kultuurialaseid, sotsiaalseid kui ka noortele suunatud tegevusi. Aastaringselt toimuvad mitmesugused huviringid.
Igal aastal korraldatakse kultuurinädalat (2017 Läti), mis tutvustab kohalikele ja linna külastavatele inimestele teiste rahvaste muusikat, kunsti, luulet, teatrit ja teisi valdkondi.
Alates 2008 aastast tegutseb keskuses avatud noortekeskus ja ja alates 2016 aasta kevadest Noortekeskuse jõusaal.
Haridus: RVK-s on võimalik korraldada erinevaid haridusteemalisi konverentse, seminare ning hetkel toimuvad arutelud Raeküla hariduselu 105. aastapäeva korraldamise kohta. Selles organisatsioonis on korraldatud ka rahvusvahelist hariduskonverentsi ?Konstantin Pätsi jälgedes?. Raeküla Vanakooli Keskus panustab huviharidusse, võimaldades koha peal professionaalsete juhendajate käe all õppida erinevaid keel- ja puhkpille laulmist ja tantsimist. Korraldatakse temaatilisi õppepäevi ja tehakse koostööd Raeküla lasteaia ja kooliga.
Sotsiaalvaldkond: Raeküla Vanakooli Keskuse näol on tegemist ka töötute aktiviseerimiskeskusega, kus on ellu viidud töötutele mõeldud tööharjutusi, pakkumaks neile tööpraktikat, arvuti- ja keelekoolitust, kokkusaamisi ettevõtjatega, leidmaks potentsiaalseid tööandjaid. Pakutakse ka individuaalset töölerakendamise teenust neile, kellel on probleeme tööle saamisega. Tihedat koostööd tehakse Eesti Töötukassaga. Partneriks on ka Lääne Prefektuuri noorsoopolitsei, kes suunab kriminaalkorras karistatud inimesed keskusesse ühiskondlikult kasulikku tööd tegema.
Projektid: korraldatakse erinevaid projekte, millest siiani on toimunud näiteks põlvkondade vahelise koostöö projekt ?Olen Tuleviku Tegija? aktiviseerimaks tööotsijaid, ?Raeküla koostöökolmik ? kogukonnaliikmete mitmekülgne ja pikaajaline arendaja? ja ?Pärnu kaasab planeerimisse?. Toimunud on mitmeid seminare ja konverentse, näiteks põllumajandusalane loengusari ?Andekas lehm ja andekad inimesed?, Konstantin Pätsi teemaline haridusseminar.
Kultuur: igal aastal korraldatakse kontserte, kuhu kutsutakse esinema tantsu- ja laulurühmasid. Igal kevadel, praeguseks kümme aastat järjest, on toimunud eelkooliealiste laulukonkurss ?Lauluaias?. Regulaarselt toimuvad kunstinäitused. Pikkade aastate jooksul on organiseeritud erinevate riikide kultuurinädalaid, mis on aidanud kaasa Pärnu- ja Pärnumaa ettevõtete vahelisele koostööle. Keskuses on võimalik õppida erinevaid muusikainstrumente, mille hulka kuuluvad erinevad puhk- ja keelpillid.
Tegutseb harrastusnäitetrupp Raeküla Rahva Teater.

Maadlusklubi Leo

Telefon: +372 554 5069
E-post: maadlusklubileo@gmail.com
Veebileht: maadlusklubileo.ee

Anname maadlustreeninguid Pärnus (Ringi 3, II korrus), Paikusel (Spordikeskuse maadlussaalis) ning Sindis (Pärnu mnt. 23a, I korrus).

Work & Travel OÜ

Telefon: +372 529 4997
E-post: info@workandtravel.ee
Facebook: www.fb.com/workandtraveloy
Veebileht: www.workandtravel.ee

Pärnu Muusikakool

Telefon: +372 445 5830, +372 525 2542
E-post: kantselei@muusikakool.ee
Veebileht: www.muusikakool.ee

Erialad: klaver, orel | viiul, altviiul, tšello | kitarr | flööt, plokkflööt, oboe, fagott
klarnet, saksofon | trompet, tromboon, tuuba, metsasarv
akordion | kannel | löökpillid
Rütmimuusika osakonnas: kitarr, basskitarr, klaver ja laul.
Keelpilliorkester, puhkpilliorkester ja lastekoor Musala ning neidudekoor „Argentum Vox"

Järgmine mess: Huvikas 2018 | Juba toimunud: 2017